Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

sklep@agd-czesci.com.pl  tel: 12 307 33 77
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bosch i Siemens to jedne z najpopularniejszych marek w zakresie urządzeń domowych i sprzętu AGD. Obydwie te firmy wyróżnia wysoka jakość oraz trwałość, co przekłada się na długoletnią eksploatację. Zdarza się jednak, że najlepsze produkty po pewnym czasie mają usterki. Czy to konieczność zakupu nowych urządzeń? Niekoniecznie, czasem wystarczy wymiana zepsutych części. Siemens, Bosch i inne znane marki dają możliwość szybkiego usunięcia usterek przy użyciu zamiennych komponentów.

Części zamienne BOSCH/SIEMENS

Najczęściej wymieniane części - Siemens, Bosch

Gospodarstwa domowe najczęściej wykorzystują takie urządzenia marki Bosch i Siemens, jak lodówki, zmywarki i pralki. Nic dziwnego, że to właśnie części do tego sprzętu cieszą się największym zainteresowaniem. Są to między innymi takie komponenty jak:

  • blokady drzwi pralki,
  • hydrostaty,
  • moduły obsługi,
  • moduły sterujące,
  • pompy odpływowe.

Prostsze części Siemens, Bosch to zdecydowanie mniejszy wydatek. Do nich należą przede wszystkim wspomniane hydrostaty czy nawet blokady drzwi. W przypadku modułów obsługi czy sterujących należy liczyć się ze zdecydowanie wyższym kosztem naprawy. Jest jednak i tak mniejszy wydatek niż zakup nowego urządzenia. Dlatego wiele osób decyduje się na naprawdę i eliminację awarii.

Siemens, Bosch - części zamienne dopasowane do urządzenia

Zastanawiasz się, jak dopasować części? Siemens, Bosch czy inni producenci oferują wiele modeli urządzeń. W związku z tym wybrana część zwykle pasuje do konkretnych wariantów sprzętu. Żeby dobrze wybrać niezbędne komponenty i umożliwić sobie naprawę warto zwrócić uwagę na oznaczenia. Te znajdują się na pralce, lodówce, zmywarce, ale także na częściach zamiennych. Nie jesteś pewny swojego wyboru? Skonsultuj się z naszymi specjalistami - chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

W naszej ofercie znajdziesz również części zamienne Samsung oraz części zamienne Philips.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium