Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

sklep@agd-czesci.com.pl  tel: 12 307 33 77

Candy i Hoover to popularne przedsiębiorstwa oferujące urządzenia ze średniej półki cenowej, po które sięga wiele osób. Jest to zarówno sprzęt AGD, jak i urządzenia służące do utrzymania higieny osobistej. Ich prawidłowe użytkowanie i stosowanie się do instrukcji obsługi sprawia, że służą one użytkownikom latami. Zdarza się jednak, że intensywna eksploatacja prowadzi do różnego rodzaju usterek. W takim przypadku wystarczy skorzystać z części zamiennych Candy, Hoover, które można znaleźć w naszej ofercie.

Części zamienne CANDY/HOOVER

Dojazd Dojazd
Cena:

103,20 zł

szt.
zobacz więcej
Fartuch pralki Hoover Fartuch pralki Hoover
Producent: CANDY/HOOVER
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł pralki Candy Moduł pralki Candy
Producent: CANDY/HOOVER
Cena:

189,00 zł

zobacz więcej
Moduł sterujący CANDY/HOOVER Moduł sterujący CANDY/HOOVER
Producent: CANDY/HOOVER
Cena:

310,00 zł

szt.
zobacz więcej
POKRĘTŁO PŁYTY GAZOWEJ BOSCH POKRĘTŁO PŁYTY GAZOWEJ BOSCH
Producent: BOSCH
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej

Candy, Hoover - części zamienne wybierane najczęściej

Naprawę urządzeń domowych można przeprowadzić szybko i bezproblemowo wykorzystując w tym celu niezbędne części zamienne. Candy i Hoover to marki, które nie stwarzają w tym zakresie żadnych przeszkód. Bez problemu zreperujesz więc lodówkę, sokowirówkę, pralkę, płytę gazową czy kostkarkę. Możesz także zaopatrzyć się w brakujące elementy, które zgubiłeś np. podczas przeprowadzki do nowego mieszkania.

Zastanawiasz się, jakie komponenty można wymienić? Możliwe do zastosowania w urządzeniach marki Hoover części zamienne to między innymi:

  • silniki wentylatora,
  • pokrętła,
  • moduły sterujące,
  • elementy mocowania,
  • nóżki,
  • półki,
  • tacki.

Jak dopasować właściwe części zamienne Candy lub Hoover?

Żeby szybko, a przede wszystkim prawidłowo naprawić urządzenia niezbędne będą dobrze dopasowane części zamienne Candy. Skąd wiadomo, których z nich należy użyć? Nasza oferta przewiduje różne elementy. Podstawą jest zwrócenie uwagi na konkretne modele. Te oznaczone są ciągiem znaków (cyfry, litery). Brak prawidłowego wyboru komponentów nie tylko nie pomoże usunąć drobnej usterki, ale może spowodować więcej szkód. 


Nie jesteś pewny czy wybrane przez Ciebie do urządzeń Candy lub Hoover części zamienne będą odpowiednie? Zawsze lepiej upewnić się podczas konsultacji z naszymi specjalistami. Wystarczy wiadomość, na którą odpowiemy, udzielając Ci niezbędny informacji.

W naszej ofercie znajdziesz również części zamienne AGD pasujące do sprzętu wielu popularnych marek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium