Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

sklep@agd-czesci.com.pl  tel: 12 307 33 77
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Prawdziwi kawosze wiedzą, że kluczem do stworzenia doskonałej kawy jest odpowiednie wyposażenie. Do grona popularnych ekspresów zalicza się Saeco Poemia Focus, czyli sprzęt uważany przez wielu za jedno z najlepszych urządzeń do przygotowywania espresso.

Saeco Poemia Focus

Musisz zatem wiedzieć, że odpowiednia dbałość o części do Seaco Poemia Focus jest niezbędna, aby utrzymać naszą domową kawiarnię na jak najwyższym poziomie. Konserwacja przekłada się bezpośrednio na smak naszego ulubionego trunku. A o tym dlaczego warto inwestować w środki konserwujące i części zamienne, dowiesz się w treści poniżej.

Akcesoria i części zamienne do Saeco Poemia Focus

Każdy właściciel ekspresu do kawy wie, że regularna konserwacja i wymiana części zamiennych jest kluczem do utrzymania urządzenia w doskonałej kondycji. Faktem jest, że wszystkie urządzenia elektryczne po pewnym czasie ulegają zużyciu. Warto zatem wiedzieć, jakie części i produkty do konserwacji urządzenia są dostępne, aby służyło nam ono przez jak najdłuższy czas. W sklepie AGD Części oferta części do Saeco Poemia Focus obejmuje:

  • Opaskę zaciskową, która pomaga utrzymać części maszyny w odpowiednim miejscu. Jest to niezwykle ważne w kontekście poprawnego działania ekspresu.
  • Odkamieniacze, które pomagają w utrzymaniu urządzenia w czystości. Regularne czyszczenie i odwapnianie jest istotne, jeśli zależy nam na doskonałym smaku kawy oraz niezawodności sprzętu.
  • Pompę, która jest sercem każdego ekspresu, wpływa bezpośredni na wydajność ciśnienia, z jakim woda przechodzi przez kawę. Dbałość o pompę jest niezwykle ważna w kontekście prawidłowego funkcjonowania sprzętu. 
  • Tabletki odtłuszczające, to pomocne środki do czyszczenia i odtłuszczania maszyny, pomagające usunąć resztki oleju i kawy.
  • Zawór, jest kluczowym elementem, który reguluje przepływ wody i pary w maszynie. Dzięki niemu dostosujemy proces przygotowania kawy wedle naszych preferencji.

Poznaj ofertę części zamiennych do Saeco Poemia Focus w AGD części

Jeśli poszukujesz sprawdzonych części do urządzeń AGD, to koniecznie sprawdź ofertę na naszej stronie. W zakresie sprzętu marki Philips Saeco posiadamy części zamienne do: Xelsis, GranAroma, PicoBaristo i wielu innych modeli. Jeśli posiadasz pytania odnośnie naszej oferty, koniecznie skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium