Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

Frytownica Philips – części zamienne wysokiej jakości

Firma Philips specjalizuje się w urządzeniach tworzonych z myślą o gospodarstwach domowych. W jej ofercie można znaleźć taki sprzęt jak odkurzacze, telewizory, lodówki, zmywarki. Są to również akcesoria ułatwiające przygotowywanie posiłków jak frytkownice. Intensywna eksploatacja tych urządzeń lub nieuważne użytkowanie może doprowadzić do różnego rodzaju usterek. Nie oznacza to natomiast konieczności wymiany sprzętu, jakim jest frytownica Philips. Części zamienne do frytownic marki Philips pozwalają na jej szybką naprawę.

Frytownice Philips

Części frytownic, które wymienia się najczęściej

Każde urządzenie wykorzystywane do przygotowania potraw poprzez smażenie wymaga regularnej wymiany filtrów – także frytownica Philips. Części takie są więc absolutną podstawą i każdy powinien co jakiś czas zaopatrywać się w nowe produkty. Zdarza się natomiast, że podczas użytkowania frytownicy usterkom ulegają także inne komponenty. Wśród tych, które wymienia się najczęściej, można znaleźć:

  • dolne części obudowy,
  • górne części obudowy,
  • grzałki ze zbiornikiem,
  • patelnie grilla,
  • pojemniki aluminiowe,
  • ruszty,
  • termostaty.

Frytownice Philips – części zamienne do konkretnego modelu

Frytownice Philips nie są urządzeniami trudnymi w naprawie. Czynności serwisowe można wykonać często samodzielnie, wspomagając się przy tym instruktażami zamieszczonymi w sieci. Niezbędne jest natomiast prawidłowe dopasowanie części zamiennych. Te często pasują do konkretnego modelu, dlatego przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na ten istotny szczegół. Źle dobrane części nie tylko nie będą pasowały do sprzętu, z którego korzystasz, ale mogą doprowadzić nawet do poważniejszych usterek.

Nasza oferta zawiera różne komponenty, które przywracają do działania sprzęt, jakim jest frytownica Philips. Części zamienne do frytownic Philips dostępne są w atrakcyjnych cenach. W razie problemu z wyborem konkretnych elementów można także skonsultować się z naszymi specjalistami.

Sprawdź wszystkie części zamienne AGD dostępne w naszej ofercie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl