Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

Najlepsze części zamienne do robotów kuchennych Philips

Roboty kuchenne marki Philips to coraz popularniejsze urządzenia, które pomagają w wielu codziennych czynnościach związanych z przygotowywaniem posiłków. W zależności od wybranego modelu dzięki nim możesz rozdrobnić lub posiekać składniki dania, zmielić mięso, a nawet zblendować pyszne koktajle. Niestety codzienne eksploatacja sprawia, że sprzęt może ulec usterce. Czy w takim przypadku trzeba wymienić go na nowy? Niekoniecznie, wystarczy, że zdecydujesz się na części do robotów kuchennych Philips, które znajdziesz w naszej ofercie.

Roboty kuchenne Philips

Misa robota kuchennego HR1565 Misa robota kuchennego HR1565
Producent: Philips
Cena: 53,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nóż blendera HR7774, HR7775 Nóż blendera HR7774, HR7775
Producent: Philips
Cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nóż malaksera Nóż malaksera
Producent: Philips
Cena: 59,90 zł
szt.
zobacz więcej
OBUDOWA PHILIPS HR7775 OBUDOWA PHILIPS HR7775
Producent: Philips
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik Blendera Philips HR1652 Pojemnik Blendera Philips HR1652
Producent: Philips
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
POKRYWA DZBANKA ROBOTA PHILIPS POKRYWA DZBANKA ROBOTA PHILIPS
Producent: Philips
Cena: 47,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dobrze dopasowane części zamienne

Zastanawiasz się, jakie elementy możesz naprawić w swoim robocie kuchennym? Wśród wielu różnych propozycji znajdziesz u nas podstawowe drobne części zamienne do robotów kuchennych Philips takie jak miarki pokrywki dzbanka blendera, miarki popychacza, mieszaki, pokrywy dzbanka lub misy czy sitka do sokowirówki. Jednak to nie wszystko. Zdarza się, że awaria jest poważniejsza, a wówczas niezbędne mogą okazać się moduły elektroniczne, całe pojemniki lub noże tnące. Każdy z tych elementów znajdziesz jednak bez problemu u nas. Nie musisz więc niczym się martwić.

Jak wybrać części do robotów kuchennych Philips?

Podstawą, jeżeli chodzi o wymianę zepsutych komponentów jest dopasowanie właściwych części do konkretnego modelu. Twój sprzęt jest oznaczony, łatwo więc sprawdzisz, z jakim wariantem urządzenia masz do czynienia. Następnie na naszej stronie wystarczy odnaleźć części do robotów kuchennych Philips, które będą do niego pasowały.

Nie jesteś pewien czy dobrze wybrałeś? Chętnie Ci pomożemy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie upewnimy się, czy wybrane przez Ciebie części do robotów kuchennych Philips będziesz mógł wykorzystać w sprzęcie, który znajduje się w Twoim domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl