Tysiące akcesoriów i części zamiennych do Twojego sprzętu AGD

Philips golarki męskie - części zamienne wysokiej jakości

Philips to marka, która jest znana przede wszystkim ze sprzętu AGD i RTV. Wysoka jakość oraz stosunkowo duża funkcjonalność, jaką oferuje producent sprawdza się jednak także w urządzeniach, które wykorzystuje się do pielęgnacji ciała. Są to między innymi różnego rodzaju golarki męski. Chociaż wyposażenie to charakteryzuje się sporą wytrzymałością, to jednak w miarę użytkowania pewne części do golarek męskich Philips po dłuższym czasie mogą wymagać wymiany. Takie komponenty znajdziesz w naszej ofercie.

Golarki Męskie Philips

Futerał golarki PHILIPS Futerał golarki PHILIPS
Producent: Philips
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głowica HQ167 kpl. 3 noży Głowica HQ167 kpl. 3 noży
Producent: Philips
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
GŁOWICA PHILIPS RQ11 GŁOWICA PHILIPS RQ11
Producent: Philips
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
GŁOWICA RQ12 GOLARKI PHILIPS GŁOWICA RQ12 GOLARKI PHILIPS
Producent: Philips
Cena: 273,00 zł
zobacz więcej

Popularne części zamienne do golarki męskiej Philips

Codzienna pielęgnacja brody i jej przycinanie sprawia, że urządzenie jest mocno eksploatowane. To generuje konieczność wymiany pewnych części do golarek męskich Philips. Najczęściej dotyczy to głowic golących, a także ich mocowania. To jednak nie wszystkie komponenty, których wymiany wymagają oferowane przez markę Philips golarki męski. Części zamienne chętnie wybierane przez użytkowników tego sprzętu to także moduły zasilające czy napędy. Te najczęściej ulegają awarii, kiedy przypadkiem spadną z wysokości na podłogę.

Części zamienne do golarki męskiej Philips - niezbędne dla pracy sprzętu

Chociaż nowoczesne golarki męskie Philips mają zazwyczaj wbudowany akumulator, to jednak wytrzymuje on zazwyczaj kilkadziesiąt minut pracy. W takim przypadku niezbędne jest jego regularne ładowanie. To odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych zasilaczy. Są to części do golarek męskich Philips, które również znajdziesz w ofercie, którą przygotowaliśmy.

Sprawdź również części do depilatorów Philips

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl